ZALOGUJ SIĘ

Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

NASZ ADRES

Szkoła Podstawowa

 

• ul. Duża Cerkwica 32

• 89-430 Kamień Krajeński

• tel. (052) 3-88-64-20

POGODA

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora Drukuj
Redaktor: admin   
25.11.2018.
kilka zdjęć

 


 

 

W sobotę 24 listopada w naszej szkole odbył się  drugi turniej w piłkę siatkową o Pouchar Dyrektora Szkoły, ale tym razem z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości. W zawodach wzięły udział cztery drużyny, które reprezentowały: absolwentów szkoły, rodziców, urząd gminy i nauczycieli. Rywalizacja była zacięta i na wysokim poziomie.  W dobrych humorach i w sportowym duchu przebiegły spotkania. Na zakończenie wspólne zdjęcie i do zobaczenia za rok.  

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Copyright © PARTNET 2008 All Rights Reserved