ZALOGUJ SIĘ

Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

NASZ ADRES

Szkoła Podstawowa

 

• ul. Duża Cerkwica 32

• 89-430 Kamień Krajeński

• tel. (052) 3-88-64-20

POGODA

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Andrzejki 2016 Drukuj
Redaktor: admin   
28.11.2016.
kilka zdjęć

Andrzejki są specjalną okazją do zorganizowania ostatnich hucznych zabaw przed rozpoczynającym się adwentem.

Również w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował zabawę andrzejkową. Uczniowie pięknie wystroili korytarz, przygotowali liczne wróżby. W piątek 25 listopada 2016 roku wszyscy spotkali się na Andrzejkach. Przedstawiciele SU w Salonie Wróżb wróżyli swoim kolegom i koleżankom. Były wróżby z kart, z ręki, losowanie przedmiotów o magicznym znaczeniu, przekłuwanie imion na sercu, losowanie nazw kolorów, kwiatów, które miały również jakieś znaczenie i wiele innych. Wszyscy bawili się znakomicie. Muzyka była rewelacyjna. O nią zadbali nasi DJ Kacper Sz.  i  DJ Sylwester D.

 Taniec na gazecie miał swoich faworytów. Okazali się nimi: Antonina B. i Bartosz K. z klasy III . Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy za wspólną andrzejkową zabawę. Do zobaczenia za rok!


Samorząd Uczniowski

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Copyright © PARTNET 2008 All Rights Reserved