ZALOGUJ SIĘ

Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

NASZ ADRES

Szkoła Podstawowa

 

• ul. Duża Cerkwica 32

• 89-430 Kamień Krajeński

• tel. (052) 3-88-64-20

POGODA

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Wybory Drukuj
Redaktor: admin   
12.10.2015.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego21.IX.2015r. odbyły się w naszej szkole kolejne demokratyczne wybory na przewodniczącego SU. Kandydowało 10 przedstawicieli klas IV-VI. Najwięcej głosów uzyskała Marta Okońska z kl. VI. Gratulacje!
W skład SU weszli przedstawiciele trójek klasowych klas III-VI oraz inni chętni do pracy uczniowie. Na zebraniu została wybrana Zarząd Samorządu Uczniowskiego, Rada Samorządów Klasowych oraz sekcji: organizacyjnej, porządkowej, plastycznej i kronikarskiej. Uczniowie zgłosili również swoje  propozycje do Planu pracy SU  na  bieżący rok szkolny.
Zachęcamy wszystkich uczniów do aktywnej współpracy z SU oraz zgłaszania ciekawych pomysłów do realizacji.
                                                                                                             H.Szymanowicz – opiekun SU

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Copyright © PARTNET 2008 All Rights Reserved