ZALOGUJ SIĘ

Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

NASZ ADRES

Szkoła Podstawowa

 

• ul. Duża Cerkwica 32

• 89-430 Kamień Krajeński

• tel. (052) 3-88-64-20

POGODA

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Andrzejki Drukuj
Redaktor: admin   
10.12.2014.

Andrzejki są specjalną okazją do zorganizowania ostatnich hucznych zabaw przed rozpoczynającym się adwentem.

Również w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował zabawę andrzejkową. Uczniowie pięknie wystroili korytarz, przygotowali liczne wróżby. W czwartek 27 listopada 2014 roku wszyscy spotkali się na Andrzejkach. Przedstawiciele SU w Salonie Wróżb wróżyli swoim kolegom i koleżankom. Były wróżby z kart, magicznej kuli, z ręki, losowanie przedmiotów o magicznym znaczeniu, przekłuwanie imion na sercu, losowanie nazw kolorów, kwiatów, które miały również jakieś znaczenie i wiele innych. Wszyscy bawili się znakomicie. Muzyka była rewelacyjna. O nią zadbali nasi DJ Szymon J i DJ Szymon G.

Nie zabrakło również konkursów. Jeżeli komuś wydaje się, że łatwo zjeść jabłko zawieszone na sznurku bez pomocy rąk to się myli. O trudności tego zadania przekonali się jego uczestnicy. Najlepszym okazał się Beniamin Sprengel z klasy VI. Konkurs na dmuchanie największych balonów wygrali: Anita Rekowska z klasy III, Kornelia Lipińska z klasy IV i Filip Kwiatkowski z klasy VI. Oczywiście Taniec na gazecie miał swoich faworytów. Okazali się nimi: Magdalena Burak i Julian Giłka z klasy III oraz Katarzyna Mazur i Fabian Wojas z klasy IV. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy za wspólną andrzejkową zabawę. Do zobaczenia za rok!


Samorząd Uczniowski

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Copyright © PARTNET 2008 All Rights Reserved