ZALOGUJ SIĘ

Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

NASZ ADRES

Szkoła Podstawowa

 

• ul. Duża Cerkwica 32

• 89-430 Kamień Krajeński

• tel. (052) 3-88-64-20

POGODA

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Bezpieczne Jutro Drukuj
Redaktor: admin   
06.12.2014.
BEZPIECZNE JUTRO
 
W ramach Rządowego programu " Bezpieczna i przyjazna szkoła" rozpoczyna się projekt w naszej szkole pt:" Bezpieczne jutro". W ramach działań tego projektu, który trwa od 15.10-31.12.2014r. odbędą się u nas następujące zajęcia:
 
  • - godziny wychowawcze na tematy: Kim jest człowiek dobrze wychowany? W jaki sposób człowiekstaje się dobrze wychowany, Czym jest odpowiedzialność? Co to znaczy, że ktoś jest odpowiedzialny? Od kiedy jesteśmy odpowiedzialni? , Co to są normy, zasady, reguły i czemu służą? Dlaczego należy ich przestrzegać?
  • - opracowanie folderów informacyjnych dla rodziców i uczniów
  • - przeprowadzenie zajęć profilaktycznych w klasach I-III "Spójrz inaczej"
  • - turniej sportowy, mecz klas czwartych w Dwa Ognie
  • - warsztaty dla rodziców prowadzone przez psychologów
  • - warsztaty dla nauczycieli
  • - spotkania z policjantem dla rodziców i uczniów
  • - debata uczniowska " Bezpieczne jutro"  
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Copyright © PARTNET 2008 All Rights Reserved