ZALOGUJ SIĘ

Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

NASZ ADRES

Szkoła Podstawowa

 

• ul. Duża Cerkwica 32

• 89-430 Kamień Krajeński

• tel. (052) 3-88-64-20

POGODA

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

MultiSport Drukuj
Redaktor: admin   
02.11.2014.

MULTISPORT

 

Od 1 kwietnia do 15 grudnia nasza szkoła bierze udział w projekcie Ministerstwa Sportu i Turystyki „ MultiSport”. Głównym założeniem programu jest kreowanie wzorów zachowań prozdrowotnych, nabywanie zróżnicowanych umiejętności ruchowych oraz stymulowanie poziomu sprawności fizycznej.  Ideą projektu jest organizacja i prowadzenie systematycznych zajęć pozalekcyjnych dla dzieci i młodzieży szkolnej klas IV-VI. Zajęcia odbywają się na kompleksie boisk „ Orlik” i hali sportowej w Kamieniu Krajeńskim, trzy razy w tygodniu. Uczestniczy w nich 20 chętnych uczniów z naszej szkoły. Trenujemy piłkę siatkową, piłkę nożną, piłkę ręczną i piłkę koszykową. Poprawiamy także swoją kondycję w ramach zajęć lekkoatletycznych w terenie naturalnym.  

 

Prowadzący: Karolina Siuda

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Copyright © PARTNET 2008 All Rights Reserved