ZALOGUJ SIĘ





Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

NASZ ADRES

Szkoła Podstawowa

 

• ul. Duża Cerkwica 32

• 89-430 Kamień Krajeński

• tel. (052) 3-88-64-20

POGODA

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.

Zdrowiej jemy dłużej żyjemy Drukuj
Redaktor: admin   
25.02.2014.

Zdrowiej jemy dłużej żyjemy Uśmiech


 

 

Na podsumowanie zajęć Ruszaj z nami po zdrowie, 28 stycznia odbył się w naszej szkole test o zdrowym odżywaianiu. Uczestniczyli w nim chętni uczniowie kals IV-VI. Najlepszym znawcą na temat prowadzenia zdrowego trybu życia okazał się Patryk Werner z klasy VI. Równrzędne drugie miejsca zajęły Barbara Sałasińska i Marta Okońska. Trzecie miejsce wywalczyli Weronika Grugel i Mikołaj Myszkowski. Na uroczystym apelu zostały wręczone dyplomy i nagrody :)  
 
następny artykuł »

Copyright © PARTNET 2008 All Rights Reserved